2012-05-11

Novadu “Gada skolēns 2012”

Tēma Bauska, Konkursi , 2012-05-11 @ 14:11 , autors Maruta

Apsveicam Bauskas un Rundāles novadu konkursa “Gada skolēns 2012” uzvarētājus!

Emīls Dzelzkalējs
Bauskas un Rundāles novadu “Gada skolēns 2012”
titula ieguvējs vidusskolas grupā !

Kārlis Atvars

nominācijas “Mācos un zinu” ieguvējs,

konkursa laureāti :

Agita Gabranova,
Beāte Šīmane,
Artūrs Smiltnieks
!

Paldies skolotājiem par atbalstu un ieguldījumu skolēnu veiksmīgai dalībai konkursā, īpaši Anitai Borintai, Guntai Dzenei, Sarmītei Ābelniecei,
Agitai Barkovai un Mārai Bauvarei
!

“Bauskas Dzīve” – Zināmi konkursa «Gada skolēns 2012» laureāti
“Bauskas Dzīve” foto Bauskas un Rundāles novada «Gada skolēns 2012»

2012-04-14

Daiļrunas konkurss angļu valodā

Tēma Konkursi, Skola , 2012-04-14 @ 11:15 , autors Maruta

Bauskas Valsts ģimnāzijas

daiļrunas konkurss angļu valodā
otrdien, 17. aprīlī, 28. kabinetā
7a – 2. stundas laikā
7b – 4. stundas laikā

2012-03-20

Atvērto durvju diena

Tēma Skola , 2012-03-20 @ 13:41 , autors Maruta

Atvērto durvju diena
Bauskas Valsts ģimnāzijā trešdien, 28. martā

Ja 2012./ 2013. mācību gadā vēlies mācīties Bauskas Valsts ģimnāzijā,
atnāc pie mums Uzvaras ielā 10.

Ja vēlies apmeklēt mācību stundas, tevi gaidām

  • 08:30 – reģistrācija
  • 08:50 – stundu apmeklējumi

Ja vēlies iegūt informāciju par uzņemšanas noteikumiem un programmām, tevi gaidām

  • 11:20 – reģistrācija
  • 11:30 – informatīva tikšanās, radošās aktivitātes

Uz tikšanos !
Tālrunis: 63960870
Atklāto stundu saraksti 7.-12. klasēm

2012-01-27

Angļu valodas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-27 @ 11:08 , autors Maruta

Bauskas Valsts ģimnāzijas

angļu valodas olimpiāde
9a un 9b klašu skolēniem

notiks pirmdien, 30. janvārī, no 08:00 līdz 09:30 12. kabinetā

2012-01-20

Bauskas novada vēstures olimpiādes uzvarētāji

Tēma Skola , 2012-01-20 @ 11:53 , autors Maruta

Apsveicam Bauskas novada vēstures olimpiādes uzvarētājus !

Kristapu Zaķi 12c – 1. vieta
Matīsu Vilciņu 12b – 2. vieta
Linardu Kāli 12d – 3. vieta

Paldies skolotājām Daigai Telnerei un Sarmītei Ābelniecei par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

2012-01-19

Izteiksmīgās runas konkurss krievu valodā

Tēma Skola , 2012-01-19 @ 20:19 , autors Maruta

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas izteiksmīgās runas konkursa uzvarētājus krievu valodā!
7. klašu grupā:

Inga Ieva Rotberga 7b - 1. vieta
Uldis Urtāns 7b - 2. vieta
Elīna Rone 7b - 3. vieta

8.-9. klašu grupā:

Alvis Eimuss 8a - 1. vieta
Elva Jēkabsone 8b - 2. vieta
Inese Vāvere 9a - 3. vieta
Līva Druviņa 8a - 3. vieta
Karīna Kuzmiča 9a - atzinība

Paldies par dalību Viktorijai Kalausai, Valērijai Panovskai, Kitijai Ružai, Kristoferam Kugrēnam, Ņikitam Maksurovam, Anetei Zanderei,
Montai Krilovai, Laurai Rasai Rotbergai
!

Ģimnāzijas ģeogrāfijas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-19 @ 20:10 , autors Maruta

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

Roberts Strazdiņš 11a – 1. vieta
Signija Augunaite 11a – 2. vieta
Ritvars Māsāns 10a – 3. vieta

Paldies par dalību Kristai Skrējānei, Jānim Bukšam, Mārtiņam Stepanovičam, Rolandam Leveikam, Ivo Aigaram, Amandai Tikumai un Žaklīnai Rīnai !

2012-01-17

Ģimnāzijas angļu valodas olimpiādes uzvarētāji

Tēma Skola , 2012-01-17 @ 15:05 , autors Maruta

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!
11. klašu grupā:

Toms Savko 11a - 1. vieta
Kristaps Vaivars 11a - 2. vieta
Sniedze Purmale 11c - 3. vieta
Silva Priede 11a – atzinība

12. klašu grupā:

Jānis Lanka 12c - 1. vieta
Pēteris Dzelzkalējs 12a - 2. vieta
Matīss Vilciņš 12b - 3. vieta
Laura Sīle 12a - 3. vieta
Sintija Ruža 12a - atzinība
Linards Kālis 12d - atzinība
Mārcis Sējējs 12a - atzinība
Emīls Dzelzkalējs 12b - atzinība

Paldies visiem dalībniekiem par lielo atsaucību un labiem rezultātiem!
Paldies skolotājām Aijai Bildjugai un Inai Spēkmanei par skolēnu motivēšanu piedalīties olimpiādē un sekmīgu olimpiādes norisi!

2012-01-11

Angļu valodas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-11 @ 14:03 , autors Maruta

Bauskas Valsts ģimnāzijas

angļu valodas olimpiāde

notiek ceturtdien, 12. janvārī, 6.-7. stundas laikā 27.,28. kabinetā

2011-12-19

Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

Tēma Skola , 2011-12-19 @ 17:00 , autors Maruta

latviešu valodas olimpiādeSkolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

11. klašu grupā:

Anitra Bebre 11a – 1. vieta
Signija Augunaite 11a – 2. vieta
Krista Skrējāne 11a – 3. vieta
Nadīna Mediņa 11c – atzinība
Sintija Simanoviča 11a – atzinība
Vikija Bergmane 11b – atzinība

12. klašu grupā:

Lelde Blažēvica 12b – 1. vieta
Anete Brazauska 12a – 2. vieta
Lelde Šarķe 12b – 3. vieta
Matīss Vilciņš 12b – atzinība
Diāna Freimane 12b – atzinība
Emīls Dzelzkalējs 12b – atzinība

Paldies par dalību olimpiādē Paulai Bodniecei, Zanei Tionei, Renātei Meimerei,
Ingai Grigaļūnei, Elīnai Magdalēnai Stabulei, Laurai Abacei, Agitai Gabranovai, Ģirtam Dubinskim
!

2011-12-09

Apsveicam!

Tēma Skola , 2011-12-09 @ 16:33 , autors Maruta

DeutschApsveicam starpnovadu vācu valodas olimpiādes uzvarētājus

Līgu Bāliņu 10b - 1. vieta
Kārli Atvaru 12c 2. vieta
Vinetu Novicku 12a - 3. vieta

Paldies skolotājai Anitai Vallenčukai par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Apsveicam!

Tēma Skola , 2011-12-09 @ 16:32 , autors Maruta

bioloģija

Apsveicam starpnovadu bioloģijas olimpiādes uzvarētāju

Kristu Skrējāni 11a – 1. vieta !

Paldies skolotājai Aldai Baranovai par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Paldies par dalību olimpiādē Antai Donerblicai 9a, Lienītei Ruģelei 9a, Signijai Augunaitei 11a,
Agitai Gabranovai 12a un Mārcim Sējējam 12a
!