2012-05-11

Novadu “Gada skolēns 2012”

Tēma Bauska, Konkursi , 2012-05-11 @ 14:11 , autors

Apsveicam Bauskas un Rundāles novadu konkursa “Gada skolēns 2012” uzvarētājus!

Emīls Dzelzkalējs
Bauskas un Rundāles novadu “Gada skolēns 2012”
titula ieguvējs vidusskolas grupā !

Kārlis Atvars

nominācijas “Mācos un zinu” ieguvējs,

konkursa laureāti :

Agita Gabranova,
Beāte Šīmane,
Artūrs Smiltnieks
!

Paldies skolotājiem par atbalstu un ieguldījumu skolēnu veiksmīgai dalībai konkursā, īpaši Anitai Borintai, Guntai Dzenei, Sarmītei Ābelniecei,
Agitai Barkovai un Mārai Bauvarei
!

“Bauskas Dzīve” – Zināmi konkursa «Gada skolēns 2012» laureāti
“Bauskas Dzīve” foto Bauskas un Rundāles novada «Gada skolēns 2012»

2012-04-14

Daiļrunas konkurss angļu valodā

Tēma Konkursi, Skola , 2012-04-14 @ 11:15 , autors

Bauskas Valsts ģimnāzijas

daiļrunas konkurss angļu valodā
otrdien, 17. aprīlī, 28. kabinetā
7a – 2. stundas laikā
7b – 4. stundas laikā

2012-03-20

Atvērto durvju diena

Tēma Skola , 2012-03-20 @ 13:41 , autors

Atvērto durvju diena
Bauskas Valsts ģimnāzijā trešdien, 28. martā

Ja 2012./ 2013. mācību gadā vēlies mācīties Bauskas Valsts ģimnāzijā,
atnāc pie mums Uzvaras ielā 10.

Ja vēlies apmeklēt mācību stundas, tevi gaidām

  • 08:30 – reģistrācija
  • 08:50 – stundu apmeklējumi

Ja vēlies iegūt informāciju par uzņemšanas noteikumiem un programmām, tevi gaidām

  • 11:20 – reģistrācija
  • 11:30 – informatīva tikšanās, radošās aktivitātes

Uz tikšanos !
Tālrunis: 63960870
Atklāto stundu saraksti 7.-12. klasēm

2012-01-27

Angļu valodas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-27 @ 11:08 , autors

Bauskas Valsts ģimnāzijas

angļu valodas olimpiāde
9a un 9b klašu skolēniem

notiks pirmdien, 30. janvārī, no 08:00 līdz 09:30 12. kabinetā

2012-01-20

Bauskas novada vēstures olimpiādes uzvarētāji

Tēma Skola , 2012-01-20 @ 11:53 , autors

Apsveicam Bauskas novada vēstures olimpiādes uzvarētājus !

Kristapu Zaķi 12c – 1. vieta
Matīsu Vilciņu 12b – 2. vieta
Linardu Kāli 12d – 3. vieta

Paldies skolotājām Daigai Telnerei un Sarmītei Ābelniecei par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

2012-01-19

Izteiksmīgās runas konkurss krievu valodā

Tēma Skola , 2012-01-19 @ 20:19 , autors

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas izteiksmīgās runas konkursa uzvarētājus krievu valodā!
7. klašu grupā:

Inga Ieva Rotberga 7b – 1. vieta
Uldis Urtāns 7b – 2. vieta
Elīna Rone 7b – 3. vieta

8.-9. klašu grupā:

Alvis Eimuss 8a – 1. vieta
Elva Jēkabsone 8b – 2. vieta
Inese Vāvere 9a – 3. vieta
Līva Druviņa 8a – 3. vieta
Karīna Kuzmiča 9a – atzinība

Paldies par dalību Viktorijai Kalausai, Valērijai Panovskai, Kitijai Ružai, Kristoferam Kugrēnam, Ņikitam Maksurovam, Anetei Zanderei,
Montai Krilovai, Laurai Rasai Rotbergai
!

Ģimnāzijas ģeogrāfijas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-19 @ 20:10 , autors

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

Roberts Strazdiņš 11a – 1. vieta
Signija Augunaite 11a – 2. vieta
Ritvars Māsāns 10a – 3. vieta

Paldies par dalību Kristai Skrējānei, Jānim Bukšam, Mārtiņam Stepanovičam, Rolandam Leveikam, Ivo Aigaram, Amandai Tikumai un Žaklīnai Rīnai !

2012-01-17

Ģimnāzijas angļu valodas olimpiādes uzvarētāji

Tēma Skola , 2012-01-17 @ 15:05 , autors

Apsveicam Bauskas Valsts ģimnāzijas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!
11. klašu grupā:

Toms Savko 11a – 1. vieta
Kristaps Vaivars 11a – 2. vieta
Sniedze Purmale 11c – 3. vieta
Silva Priede 11a – atzinība

12. klašu grupā:

Jānis Lanka 12c – 1. vieta
Pēteris Dzelzkalējs 12a – 2. vieta
Matīss Vilciņš 12b – 3. vieta
Laura Sīle 12a – 3. vieta
Sintija Ruža 12a – atzinība
Linards Kālis 12d – atzinība
Mārcis Sējējs 12a – atzinība
Emīls Dzelzkalējs 12b – atzinība

Paldies visiem dalībniekiem par lielo atsaucību un labiem rezultātiem!
Paldies skolotājām Aijai Bildjugai un Inai Spēkmanei par skolēnu motivēšanu piedalīties olimpiādē un sekmīgu olimpiādes norisi!

2012-01-11

Angļu valodas olimpiāde

Tēma Skola , 2012-01-11 @ 14:03 , autors

Bauskas Valsts ģimnāzijas

angļu valodas olimpiāde

notiek ceturtdien, 12. janvārī, 6.-7. stundas laikā 27.,28. kabinetā

2011-12-19

Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

Tēma Skola , 2011-12-19 @ 17:00 , autors

latviešu valodas olimpiādeSkolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti

11. klašu grupā:

Anitra Bebre 11a – 1. vieta
Signija Augunaite 11a – 2. vieta
Krista Skrējāne 11a – 3. vieta
Nadīna Mediņa 11c – atzinība
Sintija Simanoviča 11a – atzinība
Vikija Bergmane 11b – atzinība

12. klašu grupā:

Lelde Blažēvica 12b – 1. vieta
Anete Brazauska 12a – 2. vieta
Lelde Šarķe 12b – 3. vieta
Matīss Vilciņš 12b – atzinība
Diāna Freimane 12b – atzinība
Emīls Dzelzkalējs 12b – atzinība

Paldies par dalību olimpiādē Paulai Bodniecei, Zanei Tionei, Renātei Meimerei,
Ingai Grigaļūnei, Elīnai Magdalēnai Stabulei, Laurai Abacei, Agitai Gabranovai, Ģirtam Dubinskim
!

2011-12-09

Apsveicam!

Tēma Skola , 2011-12-09 @ 16:33 , autors

DeutschApsveicam starpnovadu vācu valodas olimpiādes uzvarētājus

Līgu Bāliņu 10b 1. vieta
Kārli Atvaru 12c 2. vieta
Vinetu Novicku 12a 3. vieta

Paldies skolotājai Anitai Vallenčukai par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Apsveicam!

Tēma Skola , 2011-12-09 @ 16:32 , autors

bioloģija

Apsveicam starpnovadu bioloģijas olimpiādes uzvarētāju

Kristu Skrējāni 11a – 1. vieta !

Paldies skolotājai Aldai Baranovai par sekmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Paldies par dalību olimpiādē Antai Donerblicai 9a, Lienītei Ruģelei 9a, Signijai Augunaitei 11a,
Agitai Gabranovai 12a un Mārcim Sējējam 12a
!