7. – 8. klašu pasākums "Esam kopā ar tevi"

7. – 8. klašu pasākums “Esam kopā ar tevi” 2007. gada 4. oktobrī.


[Pārpublicējums no – ©“Lavīze” 2007.novembrisLaila Rudzroga “Pirātu pasākums”]

4. oktobrī norisinājās pasākums septītajām un astotajām klasēm, kuru organizēja Skolēnu Dome. Atsaucība bija diezgan liela, bija ieradušies pārstāvji no katras klases – no citas vairāk, no citas mazāk.
Pasākuma tēma bija mežonīgie pirāti, tāpēc klasēm uz to vajadzēja ierasties pirātu tērpos.
Arī pasākuma vadītāji Valdis un Dagnis, Skolēnu Domes pārstāvji, bija ģērbušies kā pirātu kapteiņi. Lai radītu vajadzīgo noskaņu, sākumā mēs rādījām nelielu fragmentu no filmas „ Karību jūras pirāti”.
Klasēm bija arī mājas darbs – tām vajadzēja sagatavot savu klases vizītkarti. Katra klase bija padomājusi, kā pēc iespējas interesantāk un radošāk prezentēt savu klasi. 7.a klase bija izvēlējusies atbilstošu dziesmu par pirātiem, kuru attēloja kā popielā; 7.b, 8.a un 8.b klases, prezentējot savu klasi, parādīja savu dziedāt prasmi, savukārt 7.c klase attēloja pirātu zobenu kaujas.
Vakara gaitā klasēm bija jāveic dažādi uzdevumi – bija gan jāstaigā ar koka klučiem, gan jāparāda, kura klase ir spēcīgāka, velkot virvi, gan arī bija jāveic vairāki uzdevumi, kuros vajadzēja parādīt savu veiklību. Par katru uzdevumu uzvarētājklase saņēma vienu vai vairākas pirātu zelta monētas. Tās vajadzēja krāt līdz pat pasākuma beigām, lai uzzinātu kura klase sapelnījusi visvairāk.
Visvairāk monētu bija izdevies sapelnīt 8.b. Katra klase saņēma arī diplomu kādā nominācijā, piemēram, labākais priekšnesums, interesantākie tērpi, aktīvākā klase, u.c.
Pēc pasākuma, protams, notika arī diskotēka. Kopumā, šķiet, pasākums bija interesants un tiešām izdevies. Arī paši septītie un astotie bija apmierināti.

1 Comment »

  1. Estere teica

    2007-11-13 @ 08:24

    Man loti patik jo tas ir interesanti.. 😀

Ko teiksi?