2012-05-25

Bauskas novada 3. Jaunatnes olimpiāde vieglatlētikā, vecākā grupa “A”

Tēma Bauska, Sports , 2012-05-25 @ 17:25 , autors

Bauskas novada 3. Jaunatnes olimpiāde vieglatlētikā vecākā grupa (1992/1996)
2012-05-17, Bauska.

1. Bauskas Valsts ģimnāzija 11 punkti
2. Saulaines PV 21
3. Pilsrundāles vidusskola 22
4. Bauskas 2. vidusskola 33
5. Uzvaras vidusskola 36
6. Codes pamatskola 44

Rezultāti:

Bauskas Valsts ģimnāzijas I komanda
Ģirts Dubinskis 12a 100m – 11.19 ; 11.13
400m – 54.02
tāllēkšana – 5.88
II
I
II
Jānis Sapats 12a 400m – 55.2
110m/b – 15.48
tāllēkšana – 5.36
augstlēkšana – 1.60
III
I
4.
II
Mārtiņš Rūgums 12a augstlēkšana – 1.55
lode(5kg) – 11.75
III
II
Ilona Dramačonoka 12a šķēps – 33.39
100m/b – 14.64 – skolas rekords
augstlēkšana – 1.55
disks(1kg) – 22.85
I
I
I
II
Santa Panteļejeva 11c 800m – 02:37.2 I
Liene Rotberga 11a tāllēkšana – 4.75
100m – 13.06 ; 13.48
I
II
Liene Rotberga 11a
Ģirts Dubinskis 12a
Ilona Dramačonoka 12a
Mārtiņš Rūgums 12a
200+200+100+100
01:15.64
I
Bauskas Valsts ģimnāzijas II komanda
Agnis Almans 12c šķēps(700g) – 41.76 II
Ralfs Augulis 10c disks(1.5kg) – 34.63
lode(5kg) – 11.36
šķēps – 38.61
III
5.
Pēteris Zeltiņš 12c mikrotrauma
Rūta Daračūne 11c lode(3kg) – 7.45
augstlēkšana – b.r.
7.
Zane Utāne 12c lode(3kg) – 11.10
šķēps – 30.04
disks(1kg) – 23.03
I
II
I
Gints Velmunskis 12c 1500m – 04:33.8 I
Renārs Burgevics 11a tāllēkšana – 5.61 III
Juris Bukšs 11b 1500m – 05:16.5 6.
Ģirts 100m startā
Ģirts 100m startā
Ģirts ar kausu
Liels ieguldījums Bauskas Jaunatnes olimpiādes kopvērtējumā Ģirtam
Bauskas jaunatnes olimpiādes skolu laureāti
Bauskas Jaunatnes olimpiādes skolu laureāti
Bauskas jaunatnes olimpiādē kopvērtējuma uzvarētāji Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas 3. Jaunatnes olimpiādē kopvērtējuma uzvarētāji
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas 3. skolēnu olimpiādes kopsavilkums
Bauskas 3. Jaunatnes olimpiādes kopsavilkums – medaļas

– – –
2011-05-25 b1v.lv “Bauskas novada 2. jaunatnes olimpiāde vieglatlētika A grupa” – pagājušais gads

Ko teiksi?