2010-10-21

Konkurss ,,Glītākais rokraksts”

Tēma Bibliotēka , 2010-10-21 @ 13:30 , autors Bibliotēka

Konkurss ,,Glītākais rokraksts” tika rīkots, lai rosinātu audzēkņus veidot salasāmu un skaistu rokrakstu. Mūsdienās, kad rakstīt lielākoties nākas ar datoru, mēs nepievēršam lielu uzmanību tam, lai rakstītie burti veidotos glīti un saprotami. Skolēni kļuvuši steidzīgi, rokraksti – pavirši.

Konkurss notika skolas bibliotēkas svētku ietvaros, visi interesenti tika aicināti uz speciāla veltījumu plakāta glītā rokrakstā ierakstīt veltījumu savai skolas bibliotēkai.

Kopumā konkursā piedalījās 29 skolēni. Visi uzrakstītie vēlējumi ir saturīgi, ikviens konkursa dalībnieks ir centies tos ierakstīt skaisti. Vēlējumi ir apskatāmi skolas Informācijas centrā.

Visaktīvāk konkursā piedalījās 3.b klases audzēkņi.

Konkursa ,,Glītākais rokraksts” uzvarētāji:

1.-4.klašu grupā:

1.vieta – Klēra Maldute 2.a kl.,

2.vieta – Elīza Paula Graudiņa 3.b kl.,

3.vieta – Kristaps Sunteiks 2.a kl.

5.-9.klašu grupā:

1.vieta – Linda Zone 5.c kl.

10.-12..klašu grupā:

1.vieta – Agnija Ruhocka 12.b kl.

Ieskatam daži vēlējumi:

  • ,,Lai daudz zinātkāru un čaklu lasītāju, kas saudzē un mīl grāmatas! Lai palielinās interesantu grāmatu un žurnālu skaits!” Elīza Paula Graudiņa, 3.b

  • ,,Mīļā bibliotēka, jums ir tik skaistas pasaku, dzejoļu un mācību grāmatas! Es novēlu, lai visām šīm grāmatām būtu daudz kārtīgu lasītāju!” Egija Hiršfelde, 3.b kl.

Paldies visiem, kas piedalījās Informācijas centra rīkotajā konkursā! Paldies par skaistajiem vēlējumiem! Kopiet, veidojiet skaistu savu rokrakstu, jo tas dzīvē jums noteikti noderēs!

Skolas IC bibliotekāres

Ko teiksi?