2010-05-24

45. izstāde galerijā “Siena”

Tēma Bibliotēka , 2010-05-24 @ 15:09 , autors

Zivs ūdenī ir klusa, dzīvnieks zemes virsū ceļ troksni, putns gaisā vītero.

Bet cilvēks sevī glabā jūras klusumu, zemes troksni un gaisa mūziku.

/TAGORE/

17. maijā bibliotēkas IC galerijā „Siena” tika atklāta 11. b klases audzēknes Agnijas Ruhockas gleznu izstāde „Dabas liegie čuksti”.

Miniatūras ainavas gleznotas eļļas tehnikā. 9 darbi tapuši ziemā svētdienās skolas vizuālās mākslas kabinetā, kad apkārt valda klusums un radošā aura. Katras gleznas radīšana aizņēmusi aptuveni piecas stundas. Iedvesmu jaunā māksliniece smēlusies, 19. gs franču liriķu, Džordža Gordona Bairona, Rabindranāta Tagores dzejā un attēlos, kurus meklējusi internetā, kā arī draugu iesūtītās dabas fotogrāfijās.

2009. gada novembrī Agnija debitēja ar portretu izstādi „Sirdij Tuvais”, kura guva nedalītu skolēnu uzmanību un apbrīnu. Agniju raksturo izstādes atklāšanā sacītais – Ir tik patīkami apzināties, ka nododoties un izkopjot savas dzirksts gaišumu, kas mīt katrā no mums, mēs varam sevi pilnveidot, vienlaicīgi dodot prieku sev, citiem, un parādīt, cik daudzveidīgi un īpaši mēs katrs esam šai pasaulē.

Skolas bibliotēkas galerija “Siena” nereti skolēniem ir pirmais iedrošinātājs, kurš ļauj apzināties un popularizēt savu talantu. Mēs skolas bibliotekāres esam priecīgas atbalstīt katru radošu personību. Lielākais gandarījums ir vērot audzēkņu izaugsmi.

Nāc un baudi dabas liegos čukstus!

Albums – izstādes “Dabas liegie čuksti” atklāšana

Ko teiksi?