2010-02-09

Bērnu žūrija 2009 noslēgusies

Tēma Bibliotēka , 2010-02-09 @ 15:14 , autors

Ar prieku paziņojam, ka 29. janvārī ir noslēdzies lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu žūrija 2009 maratons!

Sanācām kopā, lai uzteiktu lasīšanas ekspertus par veiksmīgi pabeigtu projektu, viktorīnā pārbaudītu lasītāju vērīgumu, godprātību un izvirzītu pretendentu noslēguma pasākumam Rīgā.

Projekta sākumā no LNB Bērnu literatūras centra Valsts Kultūrkapitāla fonda kultūras programmas saņēmām 5 grāmatas, pārējās 15 tika iegādātas par skolas līdzekļiem. Tas ļāva mums šo projektu turpināt. Prieks, ka projekta noslēgumā Valsts Kultūrkapitāla fonds uzdāvināja vēl 10 grāmatas.

Šogad visčaklākie lasītāji bija skolēni 5.-6. klašu grupā. Visus trīs gadus projektu “Bērnu žūrija” mūsu skolā atbalstīja skolēni: L. Stīpniece, M. K. Dervina, A. Šķēle, R. Zelčs, G. Graviņa, K. Beļūne, I. Jurēvica, E. Borisāne, A. Eimuss, I. Siļevko, S. Kalekaure.
Lielos Lasīšanas svētkus pārstāvēs 7.a klases skolnieks Irvins Siļevko, kurš projekta laikā, vecāko klašu grupā, izrādīja lielu vēlēšanos lasīt.

Žūrijas eksperti, cienājoties ar kliņģeri, uzzināja par pārsteiguma balvu – cirka apmeklējumu, kuru finansiāli grūtajos laikos bērniem sagādāja skolas direktors.

10. februārī Bauskas kultūras namā bērniem būs iespēja vērot starptautiskā cirka festivāla Parīzē laureātus: komiķu grupu “GROG”, burvju māksliniekus, dažadus dzīvniekus.

Pateicamies skolas direktoram R. Žabovam par izrādīto interesi un atbalstu visa projekta laikā.

Visi kopā mēs esam paveikuši labu darbu!

Bibliotekāre D. Eimusa un bibliotēkas vadītāja A. Žurevska-Āne

Bērnu žūrijas 2009 grāmatas

2 Comments »

 1. Gita teica

  2010-02-11 @ 11:34

  Man bija prieks par Bērnu žūrijas jauko pasākumu- cirku ko mums sagādāja mūsu skola. Arī grāmatas lasīt bija interesanti. Es aicinātu arī citus bērnus lasīt grāmatas un papildināt savu vārdu krājumu!

 2. Ivonna teica

  2010-02-11 @ 12:08

  Man ar brāli bija liels prieks par šo cirka izrādi. Mans brālis sen nebija redzējis cirku. Mēs vēlētos lai Bērnu žūrijā būtu vēl šāda iespēja arī nākamgad. Jo galu galā mēs šo cirka izrādi bijām pelnijuši.
  Es iesaku:nāciet un lasiet arī jūs Bērnu žūrijas grāmatas.

  Novēl Ivonna Jurēvica!

Ko teiksi?