2009-06-05

341. vēlēšanu iecirknis

Tēma Bauska, Konkursi , 2009-06-05 @ 23:38 , autors

Sestdien, 6. jūnijā, 341. vēlēšanu iecirknis Bauskas 1. vidusskolā atvērts no

07:00 līdz 22:00


Vairāk: www.cvk.lv – Centrālā vēlēšanu komisija
Tālruņi uzziņām vēlēšanu dienā 341. iecirknī: 63960874, 29168555
Bauskas novada dome – deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts:
klikšķi uz kolonnu nosaukumiem, lai kārtotu

N.
p.
k.
Nr.
sara
kstā
Vārds,
Uzvārds
(147)
Dzi
mis
Partija/
apvienība
Darba vieta, amats Izglī
tība
1 9 Baiba Akermane 1981 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Kvēle”, ekonomiste augs
tākā
2 1 Vilija Akermane 1949 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” Uzvaras vidusskola, skolotāja augs
tākā
3 5 Pēteris Aleksāšins 1946 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” Bauskas pilsētas dome, šoferis vidējā
4 3 Jānis Alksnis 1971 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK LPKS Akots, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
5 13 Zintis Alksnis 1968 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Bauskas pilsētas sporta nams “Mēmele”, direktors augs
tākā
6 6 Valdis Arcimovičs 1965 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” VSIA “Latvijas Valsts mērnieks”, mērnieks augs
tākā
7 2 Raitis Ābelnieks 1963 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs, galvenais speciālists augs
tākā
8 1 Andris Āboliņš 1954 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Codes pagasta padome, pagasta padomes priekšsēdētājs augs
tākā
9 4 Inta Baltgalve 1950 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Bauskas pilsētas dome, sociālā dienesta vadītāja augs
tākā
10 6 Jānis Barans 1953 “Pilsoniskā savienība” Īslīces pagasta padome, izpilddirektors augs
tākā
11 12 Raimonds Bergs 1973 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Vides serviss”, šoferis pamata
12 5 Ģirts Bernauts 1951 “Tautas partija” Griķu pamatskola, skolotājs augs
tākā
13 13 Inga Bērziņa 1965 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Bauskas rajona padome, attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja augs
tākā
14 5 Daina Biķerniece 1957 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Zobārstniecības privātprakse, zobārste augs
tākā
15 5 Māra Bite 1954 “Jaunais laiks” VAS LHZB, Bauskas filiāles vadītāja augs
tākā
16 8 Marija Bobele 1938 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” pensionāre vidējā
17 17 Didzis Bonāts 1980 “Pilsoniskā savienība” SIA “Arbats”, valdes loceklis augs
tākā
18 12 Egons Brazauskis 1955 “Pilsoniskā savienība” Vecsaules pamatskola, skolas direktors augs
tākā
19 11 Ilmārs Briedis 1950 “Jaunais laiks” Biedrība “Piramīdas”, valdes loceklis vidējā
20 18 Māra Brokovska 1964 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Vecsaules pagasta padome, apzaļumošanas speciāliste augs
tākā
21 6 Līga Buka 1988 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Rīgas Stradiņa Universitāte, studente vidējā
22 13 Jānis Bukšs 1990 Partija “LPP/LC” Bauskas 1. vidusskola, skolnieks pamata
23 9 Lilija Bula 1955 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Ozolaines pamatskola, direktore augs
tākā
24 7 Gūrijs Bulle 1955 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “Geka”, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
25 4 Ligita Būmeistare 1952 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Uzvaras vidusskola, skolotāja augs
tākā
26 17 Juris Cielavs 1943 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Vecsaules pagasta padome, pagasta padomes priekšsēdētājs augs
tākā
27 6 Mārcis Cielavs 1987 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” A/S “G4S”, apsardzes darbinieks vidējā
28 6 Mārtiņš Cimermanis 1972 “Tautas partija” “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs”, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
29 3 Rudīte Čakāne 1957 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” ZS”Iesalnieki”, vadītāja vidējā
30 8 Gunta Čepuka 1955 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” z/s “Kraujas”, vadītāja vidējā
31 10 Andris Čepuks 1945 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” BSAC Baldone, darba aizsardzības speciālists vidējā
32 20 Ināra Dalbiņa 1954 “Tautas partija” I.Dalbiņas ģimenes ārsta prakse, ģimenes ārsts augs
tākā
33 2 Inese Dombrovska 1964 “Pilsoniskā savienība” Mežotnes pagasta padome, padomes priekšsēdētāja augs
tākā
34 15 Dainis Druseiks 1958 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” z/s “Paegļi”, vadītājs vidējā
35 17 Aivars Duklavs 1973 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA “Duklavs”, valdes loceklis augs
tākā
36 3 Jānis Dūmiņš 1984 Partija “LPP/LC” Bauskas pilsētas Tautas nams, režisors augs
tākā
37 18 Ineta Dūna 1968 “Pilsoniskā savienība” Gailīšu pagasta padome, kultūras darba organizatore augs
tākā
38 19 Jānis Esta 1945 “Tautas partija” Kultūras ministrija, ārštata padomnieks augs
tākā
39 1 Alvis Feldmanis 1950 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Codes pagasta veco ļaužu pansionāts “Derpele”, direktors augs
tākā
40 2 Jānis Feldmanis 1959 “Tautas partija” Ceraukstes pagasta padome, priekšsēdētājs augs
tākā
41 19 Ina Filipoviča 1959 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Bauskas rajona Pamūšas speciālā internātpamatskola, skolotāja augs
tākā
42 12 Māra Filipoviča 1974 Partija “LPP/LC” Bauskas rajona Bērnu un jauniešu centrs, Mūzikālais pedagogs augs
tākā
43 15 Māris Freimanis 1968 “Jaunais laiks” Bauskas pilsētas Dome, Priekšsēdētājas vietnieks vidējā
44 4 Valērijs Gabrāns 1961 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde, vecākais inspektors augs
tākā
45 8 Pēteris Gabrilovičs 1941 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK VSIA Latvijas Valsts mērnieks, Bauskas biroja vadītāja vietnieks augs
tākā
46 1 Ārija Gaile 1941 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Bauskas pilsētas dome, Domes priekšsēdētāja augs
tākā
47 12 Guna Gausiņa 1969 “Jaunais laiks” SIA “Guna BSK”, direktore augs
tākā
48 19 Māris Geriņš 1983 “Jaunais laiks” SEB Banka Bauskas filiāle, klientu apkalpošanas speciālists augs
tākā
49 1 Ina Grasmane 1971 Partija “LPP/LC” “Svētā Sebastiana māja” Biedrība, Valdes locekle augs
tākā
50 9 Guna Grauze 1963 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK nav augs
tākā
51 14 Evita Grigorjeva 1972 “Jaunais laiks” Vecsaules pagasta padome, juriste un bāriņtiesas priekšsēdētāja augs
tākā
52 3 Vera Grigorjeva 1954 “Pilsoniskā savienība” Bauskas 2 vidusskola, skolas direktore augs
tākā
53 5 Malda Ignatjeva 1953 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Bauskas 1.vidusskola, direktora vietniece augs
tākā
54 15 Raitis Ignatjevs 1968 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” AS Sadales tīkls remonta celtniecības dienests, darba vadītājs augs
tākā
55 13 Gunita Indriksone 1987 “Tautas partija” nav, studente augs
tākā
56 2 Raimonds Ivanovs 1949 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” pensionārs augs
tākā
57 14 Sarmīte Jankovska 1954 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” VMD Zemgales virsmežniecības Bauskas mežniecība, mežzine augs
tākā
58 10 Daina Jarmalaviča 1970 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Ozolaines pamatskola, skolotāja augs
tākā
59 13 Anita Jaunrubene 1965 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Vides serviss”, sētniece vidējā
60 17 Anda Jākobsone 1959 “Tautas partija” Akciju sabiedrība “Latvijas Krājbanka”, Bauskas klientu apkalpošanas centrs, vadītāja augs
tākā
61 10 Arnolds Jātnieks 1965 “Pilsoniskā savienība” z/s “Vaidelotes”, īpašnieks augs
tākā
62 19 Ineta Joča 1965 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Inetas Jočas ģimenes ārsta prakse, ģimenes ārsts augs
tākā
63 9 Andris Juškevics 1970 “Tautas partija” SIA “AVAR AUTO” serviss, vadītājs augs
tākā
64 11 Daina Kadiševska 1962 “Tautas partija” Bauskas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaulīte”, vadītāja augs
tākā
65 16 Māris Kaktiņš 1974 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” ZS “Kakti” vidējā
66 11 Ivars Kalada 1956 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Gailīšu pagasta padome, tehniskais darbinieks vidējā
67 12 Jānis Kalniņš 1964 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA Bauskas alus, ražošanas direktors augs
tākā
68 17 Ģirts Karpovičs 1961 “Jaunais laiks” SIA “Kvēle”, valdes loceklis augs
tākā
69 10 Lilita Kārkla 1954 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” majsaimniece vidējā
70 3 Aivis Kārkliņš 1954 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Brunavas pagasta padome, pagasta padomes priekšsēdētās augs
tākā
71 4 Uldis Kolužs 1959 “Jaunais laiks” SIA “Aips”, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
72 6 Juris Korņenkovs 1957 “Jaunais laiks” SIA “Taures”, valdes loceklis augs
tākā
73 7 Vladimirs Korņenkovs 1954 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA Taures, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
74 20 Ināra Kričalo 1949 “Jaunais laiks” Īslīces pagasta padome, sociālais darbinieks augs
tākā
75 11 Iveta Kubliņa 1965 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Bauskas pilsētas dome, rehabilitācijas centra “Ābele” vadītāja augs
tākā
76 9 Jaņina Kursiša 1950 “Pilsoniskā savienība” Mežgaļu pamatskola, skolas direktore augs
tākā
77 2 Aivija Kursīte 1981 “Jaunais laiks” SIA “Telemarket”, Komercdirektore augs
tākā
78 5 Iveta Kvedare 1966 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Vecsaules pagasta padome, galvenā grāmatvede vidējā
79 10 Agra Ķēniņa 1959 “Tautas partija” Vecsaules pamatskola, direktora vietniece izglītības jomā augs
tākā
80 20 Mārīte Ķikure 1961 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” LPKS “Saimnieks-V”, valdes priekšsēdētāja vidējā
81 12 Sandra Ķisele 1966 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Bauskas novadpētniecīnas un mākslas muzejs, galvenā grāmatvede augs
tākā
82 16 Pēteris Lambergs 1948 “Tautas partija” nav, bezdarbnieks (no 01.04.2009.) augs
tākā
83 2 Juris Landorfs 1965 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA”Bauskas slimnīca”, ārsts-neirologs, ambulatoras nodaļas vadītājs augs
tākā
84 13 Mirdza Lazda 1947 “Pilsoniskā savienība” SIA “Zemgales mutes veselības centrs”, valdes locekle augs
tākā
85 13 Artis Liepa 1981 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Codes pagasta padome, sporta darba organizators vidējā
86 7 Valts Linde 1969 “Pilsoniskā savienība” SIA “Bērzkalni”, komercdirektors augs
tākā
87 9 Ieva Litiņa 1958 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” SIA “LLKIC” filiāle “Zemgales lauku konsultāciju birojs”, vecākā speciāliste augkopībā augs
tākā
88 15 Guntis Macpans 1966 “Pilsoniskā savienība” Bauskas evaņģēliski luteriskā draudze, priekšnieks vidējā
89 7 Eleonora Maisaka 1953 “Tautas partija” SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” filiāle “Lauku attīstības birojs”, vadītāja augs
tākā
90 7 Ilgvars Markevičs 1955 “Jaunais laiks” ZS “Kalna-Cepļi”, īpašnieks vidējā
91 14 Iveta Medinska 1968 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Dāviņu pagasta padome, sociālās aprūpes daļas vadītāja vidējā
92 10 Tija Milgrāve 1967 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Īslīces vidusskola, direktore augs
tākā
93 10 Elīna Millere 1991 Partija “LPP/LC” Bauskas 1. vidusskola, skolnieks pamata
94 18 Egils Millers 1968 “Jaunais laiks” SIA “Teiksmas”, valdes loceklis vidējā
95 15 Pēteris Nagņibeda 1965 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “PS Līdums”, inženieris-sagādnieks vidējā
96 7 Ina Nikolajeva 1966 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Dāviņu pagasta padome, sekretāre augs
tākā
97 16 Ainārs Pastors 1966 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “Reklāmas dizaina darbnīca”, valdes loceklis augs
tākā
98 17 Aldis Pavilons 1952 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Z.s. “Apses”, vadītājs vidējā
99 16 Indulis Pētersons 1959 “Jaunais laiks” SIA “Iveta”, valdes loceklis augs
tākā
100 18 Andrejs Podnieks 1960 “Tautas partija” Valsts darba inspekcija, galvenais valsts inspektors augs
tākā
101 18 Egons Purens 1964 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA “EGA”, valdes loceklis vidējā
102 3 Ingrīda Purmale 1953 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” z/s ” Vangaļi”, vadītāja augs
tākā
103 2 Vera Purmale 1945 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” Īslīces pagasta padome, pagasta padomes priekšsēdētāja augs
tākā
104 6 Mudīte Purviņa 1955 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Bauskas slimnīca”, rentgeneloga asistente vidējā
105 8 Kristīna Putinceva 1990 “Jaunais laiks” Partija “Jaunais laiks”, Bauskas biroja vadītāja pamata
106 14 Marita Rence 1982 Partija “LPP/LC” “Svētā Sebastiana māja” Biedrība, pedagogs vidējā
107 14 Raimonda Ribikauska 1962 “Pilsoniskā savienība” SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Valsts Lauku tīkla sekretariāta speciāliste vidējā
108 10 Jānis Rumba 1954 “Jaunais laiks” Bauskas pilsētas pamatskola, direktora vietnieks izglītības jomā augs
tākā
109 18 Mārtiņš Ruža 1971 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “1 Sabiedrība”, valdes priekšsēdētājs vidējā
110 3 Ligita Rūtenberga 1959 “Jaunais laiks” nav augs
tākā
111 3 Uģis Saukums 1966 “Tautas partija” SIA Ļattelecom”, nodaļas vadītājs augs
tākā
112 9 Lilita Seržāne 1958 Partija “LPP/LC” Bērnunams-patversme “ANNELE”, direktore augs
tākā
113 12 Uvis Slakteris 1980 “Tautas partija” SIA “Mālnieki”, valdes priekšsēdētājs augs
tākā
114 12 Ģirts Sparinskis 1970 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” SIA “Kvēle”, darbu vadītājs augs
tākā
115 13 Anita Stankeviča 1965 “Jaunais laiks” Bauskas 1.vidusskola, skolotāja augs
tākā
116 7 Jānis Straģis 1971 Partija “LPP/LC” Zemnieku saimniecība “Krišjāņi”, īpašnieks vidējā
117 19 Egons Strazdiņš 1981 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “Centrako”, garantiju un tehniskā atbalsta menedžeris vidējā
118 8 Oskars Stūris 1985 Partija “LPP/LC” LR Vides ministrija Klimata un atjaunojamo energoresursu departaments, pilotprojektu ieviešanas nodaļas vecākais referents augs
tākā
119 20 Benita Svareniece 1968 Apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK SIA “Karjeras centrs”, valdes locekle augs
tākā
120 16 Māris Šarķis 1959 “Pilsoniskā savienība” Valsts Zemes Dienests Zemgales reģionālā nodaļa, zemes ierīcības inženieris vidējā
121 11 Marija Šima 1957 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Bauskas namsaimnieks”, apkopšanas speciāliste vidējā
122 14 Evija Šveca 1971 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” Mežotnes internātvidusskola, audzinātāja vidējā
123 6 Ieva Tarvida 1985 Partija “LPP/LC” Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra, vecākais referents augs
tākā
124 1 Gintauts Tarvids 1962 “Jaunais laiks” SIA “Tunkūni”, direktors un līdzīpašnieks vidējā
125 11 Normunds Tirols 1976 Partija “LPP/LC” “Grasmaņu Mājas” SIA, grāmatvedis vidējā
126 8 Baiba Tormane 1949 “Tautas partija” Bauskas centrālā bibliotēka, vadītāja augs
tākā
127 15 Sarmīte Ulnicāne 1952 “Tautas partija” Mežotnes internātvidusskola, direktore augs
tākā
128 20 Aivars Upenieks 1959 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” SIA “ROP GROUP”, valdes loceklis augs
tākā
129 4 Aija Ušerovska 1963 Partija “LPP/LC” Bauskas Kristīgā pamatskola, direktora vietniece augs
tākā
130 11 Inga Ūbele 1967 “Pilsoniskā savienība” Bauskas rajona padome, Sporta nodaļas vadītāja augs
tākā
131 8 Valdis Ūbelis 1962 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” bezdarbnieks augs
tākā
132 15 Kaspars Ūss 1987 Partija “LPP/LC” “Faraons apsardze” SIA, menedžeris vidējā
133 14 Dainis Vanags 1952 “Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija” Saulaines Profesionālā vidusskola, matemātikas skolotājs vidējā
134 8 Guntars Vāvers 1966 “Pilsoniskā savienība” Zemgales virsmežniecība, Zemgales virsmežniecības virsmežziņa vietnieks augs
tākā
135 1 Valdis Veips 1960 “Pilsoniskā savienība” Gailīšu pagasta padome, padomes priekšsēdētājs augs
tākā
136 16 Ilona Virza-Zariņa 1976 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” I.K.”Zeila”, grāmatvede vidējā
137 9 Anita Vismane 1955 “Jaunais laiks” SIA “Iecavnieks”, direktora vietniece augs
tākā
138 5 Kitija Vīgupa 1981 Partija “LPP/LC” Bauskas Kristīgā pamatskola, pedagogs augs
tākā
139 4 Daiga Vīlipa 1966 “Pilsoniskā savienība” Griķu pamatskola, skolas direktore augs
tākā
140 5 Alfons Zaķis 1950 “Pilsoniskā savienība” SIA “Agroserviss-A”, valdes loceklis augs
tākā
141 11 Igors Zāle 1936 “Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība” SIA “Uzvara lauks”, iecirkņa vadītājs vidējā
142 14 Aivars Zeltiņš 1979 “Tautas partija” Akciju sabiedrība “Latvijas Krājbanka” Zemgales reģions, vadītājs augs
tākā
143 2 Jānis Zeltiņš 1981 Partija “LPP/LC” “Zemgales Finansu un Investīciju kompānija” SIA, valdes loceklis augs
tākā
144 1 Uģis Zeltiņš 1954 “Tautas partija” Bauskas pilsētas SIA “Bauskas slimnīca”, valdes loceklis augs
tākā
145 7 Janīna Zubko 1963 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” SIA “Bauskas slimnīca”, medicīnas māsa vidējā
146 4 Raimonds Žabovs 1961 “Tautas partija” Bauskas 1.vidusskola, direktors augs
tākā
147 4 Jānis Žauna 1958 Politisko partiju apvienība “Saskaņas Centrs” z/s “Zeme”, vadītājs vidējā

3 Comments »

  1. klimpa teica

    2009-06-06 @ 10:29

    😀 Kā tu cilvēks par viņiem vari vēlēt, ja pat kandidātu kartītes sarakstī’juši ar kļudām! Vēlēšanu aģitācijas bulletos dažiem augstākā izglītība, bet kartītē – vidējā. Ja jau tagad melo, kas būs kad ievālēs? :-0

  2. klimpa teica

    2009-06-06 @ 10:31

    80

  3. tilts teica

    2009-08-29 @ 16:10

    31. augustā visi uz Mēmeles tiltu!
    http://bauskasdzive.lv/forum/posts.html?fid=31&tid=1556&pid=0

Ko teiksi?