2009-05-20

…tā tāda sevis raidīšana

Tēma Bibliotēka, Skola , 2009-05-20 @ 10:46 , autors

Vēstule dzejniekam Imantam Ziedonim:

Cienījamo vārda māksliniek!

Esam uzdrošinājušies izmantot Jūsu domu un izteicienu zelta birumu no krājuma “Taureņu uzbrukums“, lai ar vārdiem bagātinātu 12 lielformāta foto darbos tvertos mirkļus un akcentētu garīgumu izstādes nosaukumā “…tā tāda sevis raidīšana” .
Paldies par devumu, kurā mums visiem ir iespēja rast trāpīgus savu pārdomu un izjūtu apzīmējumus.

Bauskas 1. vidusskolas Informācijas centra (IC) galerijā “SIENA” iekārtotās foto izstādes autores ir 12. klases skolnieces Anna Galviņa un Līga Paušus.

Līga ir tā, kas izmantoja Imanta Ziedoņa filozofiskās dzejas rindas izstādes darbu satura paskaidrošanai. Tehniski ļoti rūpīgi to paveica 9. klases skolnieces Diāna Freimane un Linda Ivļeva.

39. mākslas izstāde IC lasītavā būs skatāma līdz 15. jūnijam un virtuāli skolas tīmekļa vietnē b1v.lv lapā Albums. Žurnālista Kristapa Ābelnieka raksts par šo notikumu lasāms Bauskas rajona laikraksta “Bauskas Dzīve” 22. maija numurā – “Atvērta fotoizstāde – neparasta atvadu dāvana skolai“.

Skolas jaunieši, pedagogi, skolēnu vecāki!
Nāciet, aplūkojiet šos lieliskos Annas un Līgas foto darbus. Kopā ar Imanta Ziedoņa dzejas rindām izstāde sniedz patiesu baudījumu un liek ietrīcēties sirdij priekā un lepnumā par talantīgiem cilvēkiem mums līdzās.

varonīgi izturēt
varonīgi sevī sēt
varēšanu, pašiespēju
varonīgi savu seju…

Paldies Imantam Ziedonim, Līgai Paušus, Annai Galviņai un mazajām māksliniecēm no 9.c klases!

Inta Dzelzkalēja

2 Comments »

 1. IC vadītāja teica

  2009-06-02 @ 14:33

  Paldies, veda, ka atradi laiku, lai ne tikai apskatītu Annas un Līgas izstādi, bet arī izteiktu savu vērtējumu.
  Katrs labs vārds rosina jauniem darbiem. PALDIES!!!

 2. Lidija teica

  2009-06-04 @ 09:30

  skumji ka nevar uzdot jautājumus par skolu. ja jūs tik ļoti baidieties no diskusijām, tad laikam ir ko slēpt. gribēju savu bērnu vest pie jums, tagad pārdomāju

Ko teiksi?