2009-02-08

Smaids

Tēma Bibliotēka, Dažādi , 2009-02-08 @ 00:17 , autors

Kāds vīrs, kurš pats to neapzinādamies, allaž izskatījās ļoti saīdzis, kādu dienu gāja garām lielam spogulim, ieraudzīja tur pats sevi un – pārbijās. Viņš nodomāja: „Ja visi cilvēki šādi izskatītos, tas būtu briesmīgi. Un es taču nemaz neesmu tik saīdzis kā izskatos.

No šī brīža viņš izlēma vairāk smaidīt. Tas, protams, viņam nenācās viegli. Viņš to atkal un atkal aizmirsa, tāpēc izlīmēja visās iespējamās vietās zīmītes ar uzrakstu: „Vienkārši smaidi!


Kad bija iemācījies smaidīt, viņš guva pirmo mācību: „Mans smaids kaitina cilvēkus”. Ja viņš, piemēram, uzsmaidīja kādai jaunai sievietei, kura gaidīja pie luksofora blakus esošajā automašīnā, viņa novērsa skatienu, jo izjuta to kā uzbāzīgu interesi. Ja viņš uzsmaidīja kādam vīrietim, tad sastapās ar tik dīvainu reakciju, kādu nekad iepriekš nebija pieredzējis.
Smaids ar acu kontaktu kaitina vairākumu ļaužu, jo smaidot acis izstrāvo ļoti daudz enerģijas. Tik daudz enerģijas ļaudis izstrāvo vien tad, kad izjūt īpašu tuvību vai uzticību. Tāpēc viņš vairs nemēģināja piespiedu kārtā veidot acu kontaktus.


Otrā viņa gūtā pieredze bija daudz labāka. Ja viņš, piemēram, sēdēja kafejnīcā un vienkārši smaidīja, nemeklējot kāda skatu, tad juta, ka citu viesu skatieni arvien biežāk vērsās pie viņa. Viņš pat spēja uztvert domas aiz šiem skatieniem: „Tas ir kāds trakais” vai „Vai viņš ir tikko iemīlējies?”, vai arī „Kāpēc viņš visu laiku smaida?” Šis trešais jautājums citos izraisīja daudz un dažādas domas.
Bieži nekas nenotika, bet dažreiz kāds viņu uzrunāja, un ar šo cilvēku viņš varēja bez jebkādiem pārpratumiem izveidot „acu kontaktu ar smaidu”.

Un kopš viņš bija pieņēmis lēmumu „vienkārši smaidīt”, viņš bija kļuvis par laimīgu cilvēku.

Vēl kāds atklājums: „Viņš savu smaidu vairs nespēja apslēpt”.

Vienkāršs jautājums: „Vai Jūs smaidāt šajā brīdī?” 😉

No: www.e-mistika.lv

1 Comment »

 1. vienmēr smaidīt ! teica

  2009-02-08 @ 01:20

  “Visbiežāk pirmais seksuālās tuvināšanās solis ir skatiens. Mūsu acis sastopas ar vērtējošu interesi; var uzplaiksnīt doma: «Man gribētos ar tevi iepazīties. Es tevi nekādā ziņā neuzrunāšu, taču, man liekas, mēs varētu būt kopā,» — un vēlāk šī saskatīšanās mums atkal un atkal nāk prātā.”
  Mirjama Stoparde, grāmatas «Veselīgs sekss» autore
  Un ja vēl nepārtraukti smaida blondīne… 😀 😉
  Ļoti iedarbīgs paņēmiens ir ienākt eksāmenā nepārtraukti smaidot un nekavējoties nodibināt acu kontaktu ar eksaminētāju.
  Lai izdodas!

Ko teiksi?