2009-01-07

SVEICAM!

Tēma Bibliotēka, Skola , 2009-01-07 @ 16:21 , autors

Sveicināti, skolas Informācijas centra (IC) – bibliotēkas lietotāji!

Lai mums visiem kopā radošs, idejām bagāts, savstarpējas sapratnes un labvēlības pilns jaunais – 2009. gads!

Ir noslēdzies Latvijā vispopulārākās lasīšanas veicināšanas programmas “BĒRNU ŽŪRIJA” 2008. gada posms. Apsveicam 33 mūsu skolas veiksmīgos Latvijas labākās bērnu oriģinālliteratūras lasītājus!

Vēl 14 skolēni uzsāka dalību šajā lasīšanas maratonā pusgada garumā, bet viņiem pietrūka vajadzīgās pacietības, lai izlasītu visas sava vecuma posma grāmatas un nobeigumā izteiktu par tām vērtējumu elektroniskajā anketā.

Laikrakstā “Bauskas Dzīve” var iepazīties ar azartiskāko Žūrijas dalībnieku viedokļiem par šo aizraujošo nodarbi – lasīšanu:
“Bauskas Dzīve” 01-08-2009 “Skolēni izvēlas gada labākās grāmatas“, bet laikraksta 7. janvāra numurā, kas ir skolas IC-lasītavā , ir arī skatāma ainiņa no mūsu bibliotēkas ar pašu grāmatu mīļotāju foto. Ienāc lC un iepazīsties!

Bauskas 1. vidusskolas skolēni – “Bērnu Žūrijas” eksperti, kam grāmatu lasīšana ir aizraujošs piedzīvojums, ir:

1.a klasē – Klāvs Eimuss;

1.b klasē – Mārtiņš Ratiņiks;

2.a klasē – Amanda Ratiņika, Diāna Ratiņika, Ksenija Spale;

2.b klasē – Lāsma Stīpniece, Krista Baranova;

3.b klasē – Anda Ceruse, Patrīcija Svareniece;

3.c klasē – Krišjānis Zālītis, Elīna Akmentiņa, Ritvars Zelčs, Monta Dervina, Madara Gasjūne,Artūrs Šķēle, Kristīna Meškauska, Endijs Teihmans, Laura Laveniece;

4.a klasē – Gita Graviņa, Ivonna Jurēvica;

4.b klasē – Inga Ieva Rotberga, Kristīne Beļūne, Elīna Rone, Patrīcija Mūrniece, Daniels Andrejs Grigorjevs;

5.a klasē – Alvis Eimuss;

5.b klasē – Monta Krilova, Monta Cera, Sanita Andersone, Elīna Borisāne;

6.a klasē – Irvins Siļevko;

7.a klasē – Kristaps Minkevičs;

7.c klasē – Santa Kalekaure.

Cienījamie eksperti! Tiksimies kopīgā sanāksmē nākamnedēļ, lai pārrunātu paveikto un lemtu par erudītāko pārstāvi uz noslēguma sarīkojumu Ķīpsalā. Sekojiet informācijai!

3 Comments »

 1. monta teica

  2009-01-09 @ 11:42

  es esmu bauskas 1. vidusskolas 5b klases skolniece monta cera. kādu dienu man pastāstīja bauskas 1. vidusskolas bibliotēkas bibliotekāre dzelskalēja kad var no visām planētas vietām redzēt ko raksta b1v bibliotēka. aizejot mājās es pazvanīju savas mammas brālēnam lai pastās no anglijas kas atrodas bauskas mājaslapā. pēc laika viņš man atzvanija un pateica kad ļoti patīkami lasīt par mani.

 2. sanita teica

  2009-01-09 @ 11:43

  žūrijā bija ļoti interesanti un man ļoti patika tas ka esmu izlasījusi visas žūrijas grāmatas nenozīmē ka pārstāšu lasīt ari citas grāmatas es lasu gan skolas biblotēkā gan arī tepat pari ceļam bauskas bērnu biblotēkā skolas biblotēkā ir daudz interesantu lietu un arī pasākumu.Tas man ļoti patīk.liels paldies ka tādas bērnu žūrijas tiek veidotas.paldies!!!

 3. Kristīne teica

  2009-01-16 @ 14:38

  Bērnu žūrijā ir ļoti jauki pieteikties,jo katru gadu var lasīt aizvien jaunas grāmatas…….

  vispār jau man nepatīk grāmatas lasīt,bet kā uzzināju kad tāda bērnu žūrija ir,tad pamēģināju vienu gadu un pēctam otru…. 🙂 :)) 🙂 *

  LAIMĪGU 2009.GADU!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

Ko teiksi?