2008-03-10

Apsveicam !!!

Tēma Skola , 2008-03-10 @ 21:31 , autors

🙂 Apsveicam ! 🙂

Zemgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiādes uzvarētāju !

Martu Liepu (9.a) – 1.vieta

Sagatavoja skolotāja: Tekla Zone

Skolas vadība

Apsveicam mazos dejotājus!

Tēma Skola , 2008-03-10 @ 21:25 , autors

Apsveicam rajona deju skates uzvarētājus 3.-4. klašu dejotājus!

1.vieta !

Paldies visiem dejotājiem un skolotājai Tamārai Ļisovcovai !

Paldies palīgiem skolotājām: A.Feldmanei, L.Vanagai, I.Ozoliņai, M.Savickai, S.Šmitei!

Olimpiādes “Putni” 1. un 2. kārtas uzvarētāji!

Tēma Skola , 2008-03-10 @ 21:20 , autors

Apsveicam!
1. kārta
Alvi Eimusu 4.a – 1.vieta
Aniju Annu Auguli 4.b – 2.vieta
Ediju Breijeru 4.b – 3.vieta
Atzinība: K.Lībietim, E.Jēkabsonei 4.b, A.Gailim, V.Vāveram, A.Tukmanei, P.Upelniecei, R.Kovaļevskim, E.Liepam, A.Smiltniekam 4.a !
Pateicība skolotājām: Sanitai Šmitei un Lienai Vanagai !
2.kārta
Ediju Breijeru 4.b – 1.vieta
Kelliju Macpani 4.b – 2.vieta
Rolandu Kovaļevski 4.a – 3.vieta
Atzinība: L.Druviņai, V.Vāveram, A.Tukmanei, E.Freimanei 4.a
A.Judinai, A.A.Augulei, R.Cvetkovam 4.b !
Paldies visiem 2. kārtas dalībniekiem!
Pateicība skolotājām: L.Vanagai un S.Šmitei!
Turēsim īkšķus un vēlēsim veiksmi rajona olimpiādē ! (13.martā)

Skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji 3.-4.klašu grupā!

Tēma Skola , 2008-03-10 @ 21:07 , autors

Apsveicam skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!
3.-4.klašu grupā:

Andrija Judina, Kārlis Lībietis 4.b – 1.vieta
Anija Augule 4.b, Reinis Gudonis 4.a – 2.vieta
Elīna Borisāne 4.b – 3.vieta

Atzinība: P.Beķerei, K.Kalniņai 3.a, R.Krūmiņam 3.b, A.Eimusam 4.a !
Pateicība par dalību olimpiādē: L.Jegorovai, K.Ruhockai 3.a, I.Tarvidai, L.Kalniņai 3.b, S.Mednei, Ie.Gudaņecai 4.a !
Paldies skolotājām: L.Vanagai, S.Šmitei, A.Feldmanei, M.Savickai!

Skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētāji!

Tēma Skola , 2008-03-10 @ 20:59 , autors

Apsveicam skolas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

1.-2. klašu grupā:

Samanta Kokina 1.a – 1.vieta

Anda Lita Vāvere 1.a – 2.vieta

Marta Dreijere, Kristiāna Paula Lībiete 2.a – 3.vieta

Atzinība: R.Dāboliņai 1.b, L.Basovai, Z.Miezītei 1.c, K.P.Landorfai 2.a

Pateicība par dalību olimpiādē: E.Ivanovskai, J.Tarvidai 1.a, Z.Lukšai, A.Dzirumai, D.Šmitei 1.b, L.Golubevai, L.Paškevicai 1.c, R.Tukišai, M.Sokolovskai 2.b, L.Zelenēvičai 2.a, A.Šķēlem, A.Undzenko, L.Judinai, M.Gasjūnei 2.c !

Paldies skolotājām: L.Šnepstai, L.Purenai, I.Masjulei, I.Krivatei, M.Savickai !