2007-11-15

Spēles skolas bibliotēkā

Tēma Bibliotēka , 2007-11-15 @ 11:50 , autors

biblogo_192.gifCienījamais lasītāj!

Skolas bibliotēka ir ne tikai Tavs palīgs mācību darbā, bet iespēju robežās rūpējas arī par relaksācijas iespējām brīvajā laikā.
Noteikti Jūs visi esat pamanījuši tiešām jaukās foto un citu mākslas darbu izstādes mūsu galerijā “SIENA”. Tikko esam iekārtojuši jau 31. fotodarbu izstādi “Dabas vilinājums“.
Tajā ir 2 lieliski mūsu 11.b klases skolnieces Annas Galviņas darbi, skolas bijušo audzēkņu Laimas Grigones un Džeinas Tribas, kā arī Karīnas Korzunas un Zentas Reliņas darbi.
Nāc un baudi! Tas emocijām un jūtām.

Atslodzei no mācību darba citu smadzeņu centru vingrināšanai bibliotēkas lasītavā atradīsiet dažādas spēles un puzles :

 • Fantastiskā Pasaule“- Dinozauri, Lidmašinas u. c.
 • Tikko esam iegādājušies Faktu spēli ”Latvija” (jauki, ja Latvijas iedzīvotājs to zina!),
 • lielisku 5 komplektu spēli “Wooden games” ar šaha, dambretes, domino un citām spēlēm.
 • Mums ir “Cirks” un “Riču-Raču“, “Zoodomino” un citas aizraujošas lietas.

Tas viss, lai Jūs skolas bibliotēkā justos labi un rastu iespējas dažādām lietderīgām nodarbēm. Spriežot pēc atsauksmēm, Jūs to protat novērtēt. PALDIES!!!

2 Comments »

 1. vozola teica

  2007-11-26 @ 09:13

  Varbūt var iegādāt skolas bibliotēkai Maikla Raita grāmatu Digitālā fotogrāfiju. Ilustrēta rokasgrāmata, kas, soli pa solim, iemāca uzņemt lieliskas fotogrāfijas un apstrādāt tās datorā.
  Tajā ir visdažādākās pamācības, ko ilustrē vairāk nekā 1500 krāsainu fotogrāfiju. Lai gan grāmatā visvairāk ir stāstīts par Photoshop Elements, Photoshop 7 un Photoshop CS izmantošanu, tajā aprakstītos paņēmienus var izmantot gandrīz visās attēlu apstrādes programmās.
  Grāmatā ir rakstīts par vienkāršiem un sarežģītiem retušēšanas paņēmieniem, sarkano acu novēršanu, attēlu klonēšanu, iekrāsošanu ar roku, vecu fotogrāfiju atjaunošanu, fotomontāžu, digitālo gleznošanu, teksta pievienošanu attēliem, īpašu efektu iegūšanu, attēlu saglabāšanu un daudz citas interesantas un noderīgas lietas.
  Šķiet lasītāju šai grāmatai netrūks.

 2. Inta Dzelzkalēja bibliotēkā teica

  2007-11-26 @ 11:56

  Ilustrēto enciklopēdiju par digitālo fotogrāfiju skolas bibliotēkas lasītāju vajadzībām centīšos sameklēt un iegādāties, jo īpaši tāpēc, ka vairāku mūsu skolas audzēkņu brīvā laika aizraušanās ir fotografēšana.
  Paldies par ierosinājumu!

Ko teiksi?